Sosyal medyada bizi takip edin

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm Duşakabin Modellerinin Parçaları Birbirinden Farklı mıdır?

Duşakabin sistemleri hemen hemen aynı standartlarda üretilir. Duşakabin camı, teknesi ve aksesuar yedek parçaları olarak üretilir. Yedek parçalarını farklı işleve sahip olup, farklı tarzlarda olabilmektedir. X duşakabin markasına ait bir cam menteşesi Y duşakabin markasına uyabiliyor. Yani duşakabin markanız ne olursa olsun herhangi biri farklı bir tasarımda aynı işleve sahip olan ürünlerle yedek parçalarınızı değiştirerek, tamiratını kullanıyor.

Duş Kabini Alttan Su Kaçırıyor, Sebebi Nedir?

Bu durumun en önemli sebebi duşakabin sistemlerinin kenarlarının iyi silikonlanmamasıdır. Yani duş alırken yada temizlik yaparken kenarlara su gelmesi ve sızmasıdır. Başka bir nedeniyse duş kabinin teknesinin altındaki giderin yerinden oynayarak zarar görmesi ve sızdırma yapmasıdır.

Ürünleriniz Paslanır mı?

Kullandığımız ürünlerimiz paslanmaz 304 kalite (farklı bir talepte bulunmadıysanız) veya eloksal kaplamalı alüminyumdur.

Kullanılan Mıknatıslar Sararır mı?

Hayır. Tüm mıknatıs ve fitillerimiz yüksek kalite ve dayanıklılıkta imal edilmektedir.

Kullandığınız Rulmanlar Metal mi?

Evet metal rulman kullanmaktayız. Kullandığımız tüm rulmanlar uzun süreli kullanıma ve aşınmaya dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Kullanılan Slikon Antibakteriyel mi?

Evet, alanında en kaliteli antibakteriyel ürün sizler için seçilmiştir ve kullanılmaktadır.

Duşakabin alırken nelere dikkat edilmelidir ?

Açılır kapanır bölmelerinde kullanılan rulmanların bilyalı olmasına, kalitesi doğrultusunda rahat ve yumuşak çalışmasına, temperli cam ların hangi fabrikada üretildiğine, duşakabin de kullanılan alüminyum profillerin et kalınlığının 1.2 mm olmasına , Duşakabinin Servis ve garantisi olup olmadığına, duşakabin de kullanılan silikonların antibakteriyel olup olmadığına ( Henkel sista , Würth veya muadili) -Duşakabin alırken üretici firmanın bu işteki referansları, Merdiven altı üretim yapıp yapmadığı, TSE, ISO, CE belgelerine sahip olup olmadığı sorgulanmalıdır

Hala aklınıza takılan soru mu var?